Jak wykorzystać słoik - 3 zastosowania

Poradnik dodany przez: ilona2309
28384 0

Jeden przedmiot i aż 3 zastosowania. A wystarczy mieć ... szklany słoik. No tak, w sumie nie ma innych słoików, więc oczywiste, że szklany :) Ale żeby nie było tak super łatwo to już na wstępie powiem, ze wybierając sobie słoik musicie już wiedzieć co tam chcecie sobie z niego zrobić. Czy to ma być świecznik szklany, czy może pojemnik na długopisy czy też wazon. Po wybraniu sobie kształtu i wielkości słoika (a zakładam, że każdy z was ma w domu z kilka słoików, chyba, że obsesyjnie wyrzucacie wszystko co się kiedyś może przydać, wtedy niestety jest problem :) i po przygotowaniu potrzebnych materiałów można już tworzyć nasze dzieło DIY.

Takie ozdabianie słoika jak w tym poradniku to jedna z propozycji i jak się podoba to super a jak nie to ... już trochę mniej super. Tak czy inaczej jeżeli lubicie takie domowe robótki i bawi was ozdabianie rzeczy to oglądajcie. Może przy okazji tego poradnika wpadnie wam do głowy nieco inny sposób na słoiki. Może sposób na to jak zrobić wazon przerobicie a wasz pojemnik na biurko do długopisów będzie całkiem inny.

Składniki:

  • Słoik lub szklanka
  • Farby akrylowe lub do szkła
  • Pędzelek lub patyczki do uszu
  • Dodatki (koronki; lakiery d paznokci; itd)

Do poradnika Jak wykorzystać słoik - 3 zastosowania przypisano następujące tagi:

wazon gadżety jak zrobić wazon świecznik diy szklane słoiki świecznik szklany pojemnik na długopisy na biurko do długopisów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać słoik - 3 zastosowania skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...