Jak wykorzystać słomki

Poradnik dodany przez: spryciuleczka1
4730 0

Lifehacki mogą być bardzo przydatne w codziennym życiu. Warto więc je poznać. Takie porady są także ciekawe i pozwolą na wykorzystanie rzeczy, które pozornie są bezużyteczne. Bywają też lifehacki, które nie są przydatne, ale są śmieszne i sprawdzą się, gdy chcemy zrobić komuś np. dowcip. Dzisiejsze porady mogą być przydatne. Warto wykorzystać słomki, dzięki temu chronimy też środowisko, jeżeli stosujemy recykling.

Chyba każdemu już zdarzyło się, że otworzył paczkę chipsów, czy też jogurt i nie dojadł. Zazwyczaj wtedy marnujemy jedzenie, bo mało kto posiada klipsy spożywcze. Zamiast szukać w sklepie i kupować możemy je samemu wykonać. Tutaj właśnie przydadzą się słomki. Bierzemy słomki i odcinamy ich końcówki, następnie przecinamy je wzdłuż i gotowa. Tak właśnie wykonaliśmy klipsy spożywcze wykorzystując porady internetowe.
Wysoka temperatura, ogródek i zimny napój- przyjemność, jednak tę przyjemność często zakłócają owady, które nagminnie topią się w naszych napojach, ale można temu zaradzić. Otóż wystarczy tylko wziąć słomkę, następnie włożyć ją w środek papierowej foremki na muffinkę i gotowe. Nie tylko mamy ochronę przed owadami, ale również świetną ozdobę. Inny life hack może nie jest przydatny, ale pozwoli wykonać własnoręcznie bibelot. Aby go wykonać potrzebne są tylko słomki oraz kubek po napoju np. z restauracji typu fast food. Już na samym początku bierzemy kupek, na który przyklejamy kolorowe słomki. Jeżeli końcówki wychodzą nam ponad jego ramy to zawsze możemy je po prostu uciąć. W ten sposób i za darmo otrzymujemy kubek, który sprawdzi się na długopisy, albo też wazon.

www.youtube.com/MORENDIY 

https://instagram.com/morenadiy/

Do poradnika Jak wykorzystać słomki przypisano następujące tagi:

porady recycling słomki life hack lifehacki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać słomki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...