Jak wykorzystać zwykłe rzeczy do fajnych celów

Poradnik dodany przez: longmmuns
6875 0

Cześć,

Każdy z nas ma czasami tak, że chętnie by się czymś zajął, ale siedzi w domu i zżera go nuda. Dziś mam kilka ciekawych pomysłów na nudę które pozwolą Ci na skończenie z tym stanem.

 

Pograj w ulubioną grę na konsoli czy komputerze


Włącz swoją ulubioną grę i zjednocz się z postacią którą będziesz grał, zapomnisz o świecie rzeczywistym i będziesz mógł tylko …„pomarzyć” o nudzie przez tyle wrażeń jakich doda Ci wirtualny świat. Porada: warto też pomyśleć o zaproszeniu znajomego do wspólnej rozgrywki :)

Posłuchaj muzyki

Dobra muzyka wprawi Cię w dobry nastrój, poprawi się Twoje samopoczucie i nuda przestanie uprzykrzać życie. Nałóż słuchawki, połóż się wygodnie w łóżku i odpłyń.

Przejażdżka samochodem

Jeżeli masz prawo jazdy, samochód i jazda sprawia Ci przyjemność, to ten sposób jest własnie dla Ciebie. Ubierz się i wyrusz na dłuższą przejażdżkę. Nie jedź monotonną trasą, wybieraj trasy, którymi jeszcze nie jeździłeś i podziwiaj nowe tereny.

Narysuj coś

Lubisz rysować? Poproś znajomego, żeby wybrał coś, co masz narysować i zrób to z jak największą dokładnością! Czas zleci błyskawicznie, a Ty będziesz mógł pochwalić się swoją pracą!:)

Wyskocz do sklepu

Pochodź po sklepach, nawet bez większego celu, możesz znaleźć sporo ciekawych rzeczy, które będziesz chciał przyszłości bądź nawet na tym wypadzie nabyć.

Wyjdź na spacer

Spacer Cię zrelaksuje i pomoże zapomnieć o nudzie, najlepiej do tego spaceru zaangażować kogoś ze swoich znajomych, wtedy jest znacznie raźniej! Chociaż podczas samotnego spaceru możemy wejść w stan medytacji po 10-15 minutach i już nic dla nas nie będzie się liczyło, tylko ruch. Nie będziesz mógł się zatrzymać :)

Majsterkowanie

Nudzą Cię powyższe pomysły i uważasz, ze już wszystko widziałeś? Nic z tego! Pora na super poradę! Zajmij się majsterkowaniem! Dziś mamy dla Was kilka fajnych rzeczy do zrobienia w domu i lifehacków do których wykonania wystarczą Ci zwykłe rzeczy, które z pewnością masz wokół siebie, takie jak np. balony. Zapewni Ci to zabawę na tysiące godzin, zapewniamy!

Do poradnika Jak wykorzystać zwykłe rzeczy do fajnych celów przypisano następujące tagi:

porady balony pomysły na nudę lifehacki fajne rzeczy do zrobienia w domu super porady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać zwykłe rzeczy do fajnych celów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...