Jak wykręcić zerwaną śrubę

Poradnik dodany przez: KwadratowaFelga
2792 0

W dzisiejszych czasach majsterkowanie stanowi bardzo popularne hobby. Po godzinach pracy spędzonych w biurze sporo osób czuje potrzebę manulanego realizowania talentów oraz potrzebuje sposobności na rozładowanie nagromadzonego w ciągu dnia napięcia. Nie ma na lepszego rozwiązania niż metoda sam naprawiam, którą praktykuje coraz więcej mężczyzn. Zamiast wołać specjalistę, szukają porady, jak zaradzić domowemu kryzysowi. Nie straszna im żadna urwana śruba, gdyż mają już znaleziony tutorial opisujący, jak ją wykręcić.


Na początek trzeba przygotować potrzebne narzędzia, następnie postępować według instrukcji. Należy przy tym zachować zasady bezpieczeństwa, gdyż nawet tak nie winne naprawy mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu. Mając tę przestrogę na uwadze, można przystąpić do projektu. Wbrew powszechnej opinii majsterkowanie nie wcale zajęciem trudnym, wymagana jest natomiast sprawność manualna. Jeżeli ma się dwie lewe ręce takie rozwiercanie śruby może nam przespożyć nie lada kłopotu. Stąd też niezmiernie ważne jest prawidłowe ocenienie własnych możliwości. Początkujący powinni zacząć od stosunkowo mało skomplikowanych projektów, żeby jakakolwiek śruba nie okazała się lepsza od nich.

W takim wypadku najlepiej jest najpierw obejrzeć cały filmik, który wyjaśnia krok po kroku, jak wygląda rozwiercenie śruby, a następnie ocenić, czy nasz problem ma bardzo zbliżoną naturę. Jeżeli tak, powinno się obejrzeć wideo ponownie i przygotować do wykonania zadania. Za trzecim razem trzeba konieczne zatrzymywać filmik, aby wykonać własną pracę przed przystąpieniem do kolejnego etapu. Jest to najbardziej optymalny sposób wykorzystania tego rodzaju zdalnej pomocy.

https://www.facebook.com/groups/246013175753147/ 

Do poradnika Jak wykręcić zerwaną śrubę przypisano następujące tagi:

majsterkowanie porady śruba urwana śruba sam naprawiam rozwiercanie śruby

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykręcić zerwaną śrubę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...