Jak wymienić linkę hamulca ręcznego

Poradnik dodany przez: duister
63918 0

Witajcie,

dzisiaj mam dla Was porady, które mogą przydać się wszystkim domorosłym majsterkowiczom i osobom, które mają ogromne zamiłowanie do swoich czterech kółek.

Dzisiaj poruszymy rzecz, która przyda się praktycznie każdemu użytkownikowi samochodu. A mianowicie będzie to wymiana linki od ręcznego.

Naprawa hamulca ręcznego w wielu przypadkach przytrafia się nam w zimie. Wtedy najbardziej odczuwamy skutki kiepskiej pogody i wad technicznych naszego auta. Ale pęknięta linka ręcznego to wbrew pozorom nie problem :).

Hamulec ręczny Peugeot. Naprawa zaciętej linki hamulca ręcznego. Linka hamulcowa była zablokowana ponieważ dostała się woda do pancerza i zamarzła. W czasie mrozu ręczny się zakleszczał. Z filmu można się dowiedzieć jak wymienić oraz jak naprawić zamarzającą linkę hamulca ręcznego. Po takiej naprawie całą zimę ręczny działał dobrze. Samochód widoczny na filmie to peugeot 307.

Jeśli ręczny nie działa u Ciebie w samochodzie, to dobrze trafiłeś :). Naprawa auta, a poradniki jak to robić, to często odmienne rzeczy, których jest mało, dlatego zapraszam do mnie :).

Do poradnika Jak wymienić linkę hamulca ręcznego przypisano następujące tagi:

porady wymiana linki od ręcznego naprawa hamulca ręcznego pęknięta linka ręcznego ręczny nie działa naprawa auta poradniki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wymienić linkę hamulca ręcznego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...