Jak wywołać czarno biały negatyw w procesie odwracalnym (na slajd)

Poradnik dodany przez: Seymoor
23627 0

Wywoływanie czarno białych negatywów można przeprowadzić w domu. Trzeba co prawda posiadać domowe laboratorium ale jeżeli i tak interesuje was chemia to możecie podejść do tego zadania jak do eksperymentu z chemii. W końcu cała operacja opiera się na odczynnikach chemicznych. Wywoływanie zdjęć w domu w dzisiejszych czasach ma sens jeżeli macie stare czarno białe negatywy. Oczywiście nie jest to proste i zajmuje czas, tym bardziej, że trzeba najpierw zebrać potrzebne odczynniki. I tutaj od razu mała uwaga co do tego pomysłu z wywoływaniem czarno białych negatywów: Każdy odczynnik chemiczny, jeśli nieprawidłowo się z nim obchodzicie może być niebezpieczny. Dlatego przy takich projektach miejcie głowę na karku i uważajcie na to co robicie, ponieważ wszystko jest na wasza odpowiedzialność.

Jeżeli temat Cię interesuje, to zobacz jak wywołać czarno białe zdjęcia i zajmij się tym temat. W jednym z kolejnych poradników zobaczycie sposób na kolorowe negatywy więc czekajcie na kolejny poradnik.

Do poradnika Jak wywołać czarno biały negatyw w procesie odwracalnym (na slajd) przypisano następujące tagi:

chemiczne wywoływanie czarno białych negatywów jak wywołać czarno białe zdjęcia wywoływanie negatywów wywoływanie zdjęć w domu czarno białe zdjęcia jak wywołać

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wywołać czarno biały negatyw w procesie odwracalnym (na slajd) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...