Jak zachować się po potrąceniu zwierzęcia

Poradnik dodany przez: dr1v3r
4461 0

Czasem trudno przewidzieć, co może się wydarzyć na drodze – czy to podczas dłuższej trasy, czy też w przypadku jazdy po mieście. Nie tylko ze względu na konsekwencje prawne. Wiąże się z tym faktem także naprawa, która ściąga na kierowców dodatkowe koszty to i tak wysokiej eksploatacji samochodu. Warto więc poznać porady zawarte na tym filmiku i używać ich w razie potrzeby. Jeżeli nie mamy pewności, czy konkretne przepisy drogowe mają zastosowanie do naszego przypadku, z powyższego wideo może się tego dowiedzieć.
Przede wszystkim podstawy prezentuje każda szkoła jazdy, która wyjaśnia, jak powinien zachować się kierowca w określonej sytuacji, np. po potrąceniu zwierzęcia, w jakich okolicznościach możliwy jest mandat, kiedy należy taki wypadek zgłosić odpowiednim służbom. Warto też dowiedzieć się, jak uzyskać odszkodowanie.
Nawet jeżeli nie interesuje nas motoryzacja, jest to wiedza, która może się przydać bez względu na potrzebę jej posiadania. Lepiej wiedzieć, jak się zachować, gdy na jezdnię w środku nocy wyskoczy nam sarna lub jeleń z pobliskiego lasu albo polany, niż potem żałować konsekwencji tej niewiedzy. Przepisy drogowe ściśle określają wszelkiego rodzaju okoliczności i tłumaczą jak się zachować. Jeżeli okaże się, że nie przestrzegaliśmy przepisów, których nawet nie znaliśmy, możemy otrzymać kosztowny mandat. Lepiej unikać takiej sytuacji, choćby poprzez zapoznanie się z tym filmikiem. Prostym, rzeczowym i konkretnym. Może się także okazać, że kosztowna naprawa nie będzie konieczna, ponieważ ubezpieczenie pokrywa wszystkie straty, a my będziemy spokojnie mogli dalej prowadzić nasz samochód i czuć się bezpiecznie.

Facebook: http://goo.gl/C3e8KB

SUB: https://goo.gl/eWav6I 

Do poradnika Jak zachować się po potrąceniu zwierzęcia przypisano następujące tagi:

naprawa motoryzacja porady mandat szkoła jazdy przepisy drogowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zachować się po potrąceniu zwierzęcia skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...