Jak zamienić sprzątanie w zabawę dla dzieci

Poradnik dodany przez: kinaa45
4824 0

Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/1jTBfO9 Facebook: https://www.facebook.com/UlaPedantula Blog: http://ulapedantula.pl/

Cześć! Dzisiaj pokażę Wam kilka porad na to jak zachęcić Wasze dzieci do szybkiego sprzątania swoich rzeczy. Niemożliwe? Wszystko jest możliwe! :)

Zapewne każdy z rodziców, a na pewno jeśli trafiliście na ten odcinek to nim jesteś, choć raz miał problem z zabawkami dla dzieci, a dokładniej z tym jak sprzątnąć dom po całym dniu beztroskiej zabawy. Wiadomo, że dzieciaki są przesłodkie, a już w szczególności tak jest kiedy są to nasze dzieci :) Zrobimy dla nich wszystko, ulubione zabawy dla dzieci często zabierają nam dużo czasu, ale takie są uroki rodzicielstwa. Niektórzy nie mają problemu jeśli chodzi o sprzątnie w domu po całym dniu zabaw dla dzieci, ale co zrobić kiedy te kochane do tej pory dzieci nie chcą sprzątać? Pewnie nikt nie ma najlepszej odpowiedzi, niektóre patenty sprawdzą się świetnie, u innych nie przyniosą oczekiwanych rezultatów w sprzątaniu w domu. Ja sprzątanie w domu zamieniam na świetną zabawę. Każdy ma frajdę. Najmłodsi, bo sprzątając nadal się bawią, ja bo w końcu się o nic nie potykam i nie muszę się schylać co chwilę po porozwalane po całym mieszkaniu przedmioty, które powinny leżeć równiutko na półkach w pokoju u dzieci. Zdarzyło się Wam kiedyś w nocy stanąć bosą stopą na pozostawiony gdzieś klocek lego? Też znam ten ból, dlatego kiedy z własnej woli nie chcą sprzątać, wymyślam kolejną zabawę dla dzieci dzięki, której takie nocne wypadki nie mają już u nas miejsca. 

Mam nadzieję, że moja porada podziała i na Wasze maluchy, bo w rodzinie i wśród znajomych działa super!

Do poradnika Jak zamienić sprzątanie w zabawę dla dzieci przypisano następujące tagi:

porady jak sprzątać zabawy dla dzieci sprzątanie w domu zabawa dla dziecka dzieci nie chcą sprzątać

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zamienić sprzątanie w zabawę dla dzieci skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...