Jak zastawić pułapkę na ciekawskich

Znalazł: BoomX
Źródło filmu: YouTube
24948 0

Ludzie to ciekawskie stworzenia, które mimo różnych zakazów i ostrzeżeń i tak chcą próbować różnych rzeczy. Wykorzystaj to w pomyśle na żart jaki można zrealizować z plastikową butelką i wodą. Sprawdź kto jest najbardziej ciekawskim domownikiem lub współlokatorem i przygotuj pułapkę. Jest to bardzo proste do zrobienia a taki psikus może nauczy delikwenta przestrzegania zasad i ostrzeżeń. W końcu na butelce wyraźnie jest napisane "Nie otwierać".

w tym poradniku w plastikowej butelce wykorzystaliśmy wodę ale możesz sprawdzić jak ten pomysł będzie się sprawdzał wobec innych płynów. Taki dowcip z butelką będzie fajną zabawą dla Ciebie. Gorzej będzie się bawiła ciekawska osoba, która wpadnie w pułapkę. W końcu będzie musiała posprzątać. 

Dowcip z butelką to także bardzo ciekawe doświadczenie z zakresu fizyki. Zastanówcie się dlaczego tak się dzieje i co powoduje, że przy zakręconej butelce woda nie wycieka. A czy zadziała to z wodą gazowaną? Jeżlei nie jesteście pewni to sprawdźcie sami.

 

Do poradnika Jak zastawić pułapkę na ciekawskich przypisano następujące tagi:

psikusy plastikowe butelki pomysł na żart pułapka na współlokatora żarty i psikusy pomysł na prima aprilis dowcip z butelką

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zastawić pułapkę na ciekawskich skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...