Jak zabawić się na Prima Aprilis - pomysły na żarty

Znalazł: Grubby John
Źródło filmu: YouTube
27327 5

Psikusy na Prima Aprilis i wszelkie różne żarty na Prima Aprilis to często bardzo ciekawe i przemyślane rzeczy które aż proszą się o wypróbowanie. Dobrze, że chociaż raz w roku jest taki dzień, kiedy to można bez konsekwencji (no powiedzmy, ze nie zawsze) wkręcać ludzi i robić im różne kawały, żarty i psikusy. Na Prima Aprilis co prawda nie wszystko jest dozwolone ale te sześć pozycji i propozycji z tego poradnika spokojnie każdym może wykorzystać. 

Prima Aprilis w Polsce jest w sumie tak popularne jak w USA i innych krajach i trzeba przyznać, że na tym polu coraz lepiej i śmieszniej się robi. Prima Aprilis zaczął być popularny w późnym średniowieczu więc, jest to mocno zakorzeniona tradycja. Dlatego zapraszam wszystkich do tradycyjnej zabawy związanej z tym świętem i oczywiste do wykonywania i przeprowadzania wielu żartów, dowcipów i psikusów. Na Prima Aprilis bawcie się dobrze i pamiętajcie aby też nie przesadzać z niektórymi numerami. Nie każdy ma duże poczucie humoru, nawet w Prima Aprilis. 


Składniki:

  • 6 - taśma izolacyjna
  • 5 - barwnik spożywczy
  • 4 - link: http://ow.ly/v5gFb
  • 3 - koperta zwrotna opłacona
  • 2 - banany i szpilka
  • 1 - 3 kubki plastkiwoe

Do poradnika Jak zabawić się na Prima Aprilis - pomysły na żarty przypisano następujące tagi:

psikusy prima aprilis kawały prima aprilis żarty na prima aprilis psikusy na prima aprilis prima aprilis w polsce żart na prima aprilis

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zabawić się na Prima Aprilis - pomysły na żarty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...