Jak wykonać 5 żartów na Prima Aprilis

Znalazł: Nem3zis
Źródło filmu: YouTube
30446 5

Kiedy macie zamiar dowalić komuś dobrym żartem lub dowcipem na Prima Aprilis to dobrze mieć kilka żartów do wyboru. Wtedy zobaczycie co jesteście w stanie przygotować a co raczej odpada. Żarty na Prima Aprilis niech będą udane i pamiętajcie, aby z nimi nie przesadzać. Każdy ma swoją granicę zartu więc dobrze też znać osobę które dany żart chcemy wykonać. 

Kawały na Prima Aprilis oczywiście możecie przeprowadzać nie tylko na pierwszego kwietnia. Przykładowo w akademiku zawsze jest dobry czas na wykonanie jakiegoś żartu lub dowcipu :) Tam zawsze coś się dzieje wiec dobrze jest być przygotowanym. Zostań gościem, który zawsze ma dobry pomysł na coś śmiesznego co można zmalować.

Żarty na Prima Aprilis które tutaj zobaczycie są niegroźne i nikomu nie wyrządzą krzywdy. Co prawda mogą kogoś wystraszyć i oczywiście zdenerwować ale w sumie własnie o to chodzi. Pomysł na dowcip wybierzcie już wy (albo wybierzcie kilka z nich) i zabierajcie się za jego przygotowanie. Miłej zabawy z dowcipami i żartami.

Do poradnika Jak wykonać 5 żartów na Prima Aprilis przypisano następujące tagi:

psikusy prima aprilis pomysł na żart pomysł na dowcip kawały prima aprilis żarty na prima aprilis dowcipy na prima aprilis

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać 5 żartów na Prima Aprilis skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...