Jak zbudować poidełko do królików

Poradnik dodany przez: zopporo356
16195 4

Siemanko,

dzisiaj mam dla Was fajną lekcję z dziedziny techniki. Jeżeli lubicie zwierzęta, to ten filmik Wam się z pewnością spodoba. Przy hodowli królików musimy zadbać o kilka elementów. Budowa klatki dla królików, to pierwszy etap naszej hodowlanej przygody. Odpowiednie mieszkanko dla naszego zwierzęcia powinno być postawione jako pierwsza i najważniejsza rzecz. Kiedy już budowa klatki dla królików zostanie zakończona, powinniśmy pomyśleć o odpowiednim sposobie ich pojenia. Dlatego kolejnym etapem będzie budowa poidełka dla królików. Dzięki temu będą miały wodę cały czas, a co najważniejsze będzie odpowiednio dozowana.

Jeśli zastanawiacie się jak dbać o króliki, to ten film jest zdecydowanie dla Was. Nie stresujcie się, że nie macie poidełka dla królików, czy że nie macie zdolności manualnych. Każda budowa, nawet ta najmniejsza wymaga cierpliwości, dlatego się nie zrażajcie i śmiało budujcie klatki dla królików, a także wspomniane przeze mnie wcześniej poidełka dla królików.

Dziękuję za uwagę!

Do poradnika Jak zbudować poidełko do królików przypisano następujące tagi:

technika hodowla królików poidełko dla królików jak dbać o króliki budowa klatki dla królików budowa poidełka dla krolików

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować poidełko do królików skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...