Jak zbudować pompkę do balonów ze strzykawki

Poradnik dodany przez: 99problems
15395 0

Pompowanie balonów wcale nie jest prostym zadaniem. Chyba każdy był przynajmniej raz w sytuacji, kiedy trzeba było przygotować dużo balonów na imprezę. Zajmuje to dużo czasu i kosztuje sporo wysiłku. Z tego filmu dowiesz się, jak zwykła strzykawka może zostać zamieniona w praktyczną pompkę, którą następnie wykorzystasz do napompowania balonów. Takie proste urządzenia w dużym stopniu ułatwią i przyspieszą pracę.

Pompka do balonów to naprawdę prosty lifehack, który sprawi, że przygotowanie imprezy stanie się dużo łatwiejsze. Do zrobienia narzędzia wystarczy kilka prostych elementów – przede wszystkim zwykła strzykawka, którą można tanio kupić w każdej aptece. Zrobienie skutecznej pompki zajmuje kilka chwil. Po przygotowaniu balonów można wykorzystać ją także do innych celów. Doskonale sprawdzi się jako awaryjna pompka rowerowa. Ponieważ jest bardzo mała, zmieści się nawet do kieszeni i można ja zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

Do zrobienia pompki wystarczy strzykawka, kilka plastikowych elementów oraz dobry klej. Film pokazuje dokładnie wszystkie etapy pracy, które trzeba wykonać, żeby gotowa pompka rzeczywiście działała. Instrukcje są przejrzyste i proste do zastosowania w praktyce. Nie trzeba mieć dużych technicznych umiejętności, żeby w kilka chwil samodzielnie wykonać takie urządzenie. Technika jest prosta, a niezbędne części znajdują się w każdym domu lub można je bez problemu kupić za małe pieniądze. Obejrzyj film i przekonaj się jak łatwe może być pompowanie balonów przy pomocy samodzielnie zrobionego urządzenia. Zobacz prosty lifehack, który przyda się w czasie przygotowań do każdej imprezy i w dużym stopniu ułatwi życie. 

Do poradnika Jak zbudować pompkę do balonów ze strzykawki przypisano następujące tagi:

technika pompki balony strzykawka lifehack pompka rowerowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować pompkę do balonów ze strzykawki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...