Jak zgadnąć o jakiej karcie myśli widz

Poradnik dodany przez: kukstertv
10508 0

W dzisiejszym odcinku bloga związanego z magią i różnego rodzaju sztuczkami magicznymi powiem Tobie dlaczego uwielbiam sztuczki magiczne oraz nauczę Cię jak odgadnąć kartę wybraną przez widza. 

Więcej sztuczek z kartami oraz sztuczek magicznych znajdziesz na:

www.X-iluzja.pl - specjalny i profesjonalny sklepie dla iluzjonistów

Zapraszam też na naszego Facebook'a:

https://web.facebook.com/X-iluzjapl-Sztuczki-magiczne-w-Twoim-zasi%C4%99gu-200757586608392/?fref=ts

Jeżeli chodzi o trik związany z tym jak zgadywać karty widza to tego typu pokazów i możliwości wykonania takiej sztuczki jest naprawdę wiele. Czasem takie triki różnią się tylko drobnymi szczegółami ale jak to mówią: diabeł tkwi w szczegółach. I tutaj jak najbardziej to powiedzenie się sprawdza. Poza tym aby zaskoczyć znajomych przykładowo na imprezie to naprawdę nie trzeba być niesamowitym magikiem, ponieważ bardzo wiele sztuczek magicznych jest prosta do wykonania i nie wymaga opanowywania specjalistycznych ruchów. Tak jak w każdej dziedzinie, triki związane z tym jak zgadywać karty widza są podzielone na te proste, na takie lekko zaawansowane, czyli powiedzmy, że średnie, na te już profesjonalne oraz na typowo autorskie, które nieraz po prostu pozostają nie odgadnięte i po prostu nie wiadomo jak je wykonać. 

Oprócz rzeczy, które prezentuję w tym filmie, zapraszam was również na inne moje produkcje, których znajdziecie nie tylko naukę sztuczek z kartami ale takę różne inne sztuczki magiczne oraz informacje i porady związane z magią w generalnym sensie. Pozdrawiam i życzę udanych występów i szybkiej nauki trików magicznych.

Do poradnika Jak zgadnąć o jakiej karcie myśli widz przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami nauka sztuczek z kartami sztuczki magiczne jak odgadnąć kartę wybraną przez widza jak zgadywać karty widza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zgadnąć o jakiej karcie myśli widz skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...