Jak zmodyfikować ładowarkę aby baterie lepiej działały

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
16777 0

Modyfikacja ładowarki to sposób na dłuższe działanie baterii. W końcu akumulatorków nie będziecie musieli tak często ładować. Sama modyfikacja ładowarki do baterii jest prosta i jedyną niedogodnością jest dłuższy czas ładowania baterii AA (akumulatorków). Szybko zauważycie różnicę w dłuższym działaniu naładowanych w ten sposób baterii, więc chyba warto zrobić sobie coś takiego. 

Sposób jest łatwy a dłuższe działanie baterii sprawdzone. Tylko pamiętajcie o tym, że akumulatorki (nie ważne jakiej firmy) mają określoną żywotność związaną z ich użytkowaniem i ilością ładowań za pomocą ładowarki do baterii. Dlatego nie mylcie tego sposobu z przedłużeniem życia baterii (chociaż w pewnym sensie trochę przedłuża ich żywotność skoro po ładowaniu działają dłużej niż normalnie)

Tak czy inaczej każdego, kto często korzysta z akumulatorków zapraszam do poradnika i do samodzielnego wykonania takiej modyfikacji ładowarki.

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał sebastiantomasik21.

Do poradnika Jak zmodyfikować ładowarkę aby baterie lepiej działały przypisano następujące tagi:

elektronika ładowarka do baterii modyfikacja ładowarki dłuższe działanie baterii akumulatorki jak ładować ładowanie baterii aa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmodyfikować ładowarkę aby baterie lepiej działały skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...