Jak wykonać pakiet z ogniw 18650 na 12 v

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Elektronika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 16.01.2019 / 12:00
  • Odsłony: 2 335
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Zgrzewka

Do poradnika jak wykonać pakiet z ogniw 18650 na 12 v przypisano następujące tagi:

Jeżeli lubimy majsterkowanie i szukamy inspiracji do naszego następnego projektu, to z pewnością powyższy filmik będzie idealny dla nas. Jest prosty, przystępnie zaprezentowany, a przede wszystkim ciekawy. Dowiemy się z niego, jak powstaje moduł ładowania oraz czego potrzebujemy, aby ukończyć powyższy projekt we własnym domu. Z tego też powodu powinniśmy obejrzeć to wideo i samodzielnie zdecydować, czy interesuje nas taki DIY.
Choć na rynku powszechnie dostępne są rozmaite modele, to akumulatory zdają się jednym z popularniejszych propozycji dla majsterkowiczów. Tych zainteresowanych zagadnieniami z dziedziny, jaką jest elektronika, jak i tych, którzy z chęcią nauczą się czegoś nowego poprzez praktykę. Powyższy poradnik będzie się nadawał do tego celu idealnie.
Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, żeby móc samodzielnie wykonać taki moduł ładowania, jednocześnie konieczne jest posiadanie bardziej specjalistycznych sprzętu niż to, co na co dzień oferuje nasza skrzynka z narzędziami w domowym warsztacie.
Jeżeli obawiamy się, że elektronika może być dla nas za trudna, to z pewnością dzięki temu filmikowi nauczymy się jej w kilku prostych krokach – wiedzy koniecznej do wykonania tego projektu. Jest ona przedstawiona w przystępny sposób, a dzięki przejrzystej prezentacji poszczególnych kroków, ten DIY stanowi nieocenioną pomoc dla każdego miłośnika domowego majsterkowania.
Stąd też, jeżeli wciąż się wahamy i nie wiemy, czy majsterkowanie jest dla nas, możemy wypróbować ten tutorial, a następnie ocenić, czy dzięki temu DIY zdołaliśmy „złapać żyłkę” do samodzielnie wykonywanych gadżetów.

Fanpage: https://www.facebook.com/DIY-Crafts-411701225893075/

Instagram: https://www.instagram.com/karolmigdal 

  • SKŁADNIKI

  • BMS 3s: https://abc-rc.pl/modul-ladowania-3s-12v
  • Ogniwa: https://allegro.pl/uzytkownik/BatLit?order=m

Kategoria: Majsterkowanie > Elektronika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać pakiet z ogniw 18650 na 12 v skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków