Jak wykonać pakiet z ogniw 18650 na 12 v

Poradnik dodany przez: Zgrzewka
22648 0

Jeżeli lubimy majsterkowanie i szukamy inspiracji do naszego następnego projektu, to z pewnością powyższy filmik będzie idealny dla nas. Jest prosty, przystępnie zaprezentowany, a przede wszystkim ciekawy. Dowiemy się z niego, jak powstaje moduł ładowania oraz czego potrzebujemy, aby ukończyć powyższy projekt we własnym domu. Z tego też powodu powinniśmy obejrzeć to wideo i samodzielnie zdecydować, czy interesuje nas taki DIY.
Choć na rynku powszechnie dostępne są rozmaite modele, to akumulatory zdają się jednym z popularniejszych propozycji dla majsterkowiczów. Tych zainteresowanych zagadnieniami z dziedziny, jaką jest elektronika, jak i tych, którzy z chęcią nauczą się czegoś nowego poprzez praktykę. Powyższy poradnik będzie się nadawał do tego celu idealnie.
Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, żeby móc samodzielnie wykonać taki moduł ładowania, jednocześnie konieczne jest posiadanie bardziej specjalistycznych sprzętu niż to, co na co dzień oferuje nasza skrzynka z narzędziami w domowym warsztacie.
Jeżeli obawiamy się, że elektronika może być dla nas za trudna, to z pewnością dzięki temu filmikowi nauczymy się jej w kilku prostych krokach – wiedzy koniecznej do wykonania tego projektu. Jest ona przedstawiona w przystępny sposób, a dzięki przejrzystej prezentacji poszczególnych kroków, ten DIY stanowi nieocenioną pomoc dla każdego miłośnika domowego majsterkowania.
Stąd też, jeżeli wciąż się wahamy i nie wiemy, czy majsterkowanie jest dla nas, możemy wypróbować ten tutorial, a następnie ocenić, czy dzięki temu DIY zdołaliśmy „złapać żyłkę” do samodzielnie wykonywanych gadżetów.

Fanpage: https://www.facebook.com/DIY-Crafts-411701225893075/

Instagram: https://www.instagram.com/karolmigdal 

Składniki:

  • BMS 3s: https://abc-rc.pl/modul-ladowania-3s-12v
  • Ogniwa: https://allegro.pl/uzytkownik/BatLit?order=m

Do poradnika Jak wykonać pakiet z ogniw 18650 na 12 v przypisano następujące tagi:

poradnik elektronika majsterkowanie akumulatory diy moduł ładowania

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać pakiet z ogniw 18650 na 12 v skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...