Jak zrobić ruchomą głowę dyskotekową

Poradnik dodany przez: Ciecierzyk
8085 0

Jeżeli lubimy majsterkowanie, a elektronika nie jest nam obca, możemy z powodzeniem wykorzystać ten filmik do przygotowania takiego gadżetu. Jest efektowny i z pewnością zachwyci znajomych, którzy będą zachodzili w głowę, jak tego dokonaliśmy. Reflektor LED będzie działał sprawnie i budował atmosferę stosunkowo tanim kosztem, dlatego nie musimy się obawiać o to, że wydamy majątek na kulę dyskotekową, która do niczego nam się nie przyda.
Ten prosty i wyjątkowo funkcjonalny skaner będzie się doskonale prezentował na domowej zabawie, spotkaniu ze znajomymi czy też podczas wszelkiego rodzaju imprezach. Dzięki temu filmikowi przygotujemy go samodzielnie – od wycięcia elementów z tektury falistej, po zamontowanie odpowiednich podzespołów. Takie widowiskowe światła dyskotekowe zawsze przyciągają uwagę i robią wrażenie, dlatego też warto, żebyśmy mięli taki gadżet w domu.
Metoda DIY zaprezentowana na powyższym filmiku pozwala nam na wykorzystanie materiałów, jakie dostępne są w sklepach dla majsterkowiczów, a formuła „krok po kroku” zapewni jasną instrukcję. Wideo prezentuje wszystkie etapy, dzięki którym nasze światła LED staną się zaskakującą atrakcją w czasie imprezy. Jeżeli lubimy majsterkowanie, to powinniśmy znaleźć na tym tutorialu dużo inspiracji. Samodzielnie wykonane światła dyskotekowe mają również tę zaletę, że możemy je dowolnie modyfikować dla naszych własnych potrzeb – zmienić wielkość, ilość pasków taśmy LED, czy też intensywność działania.
Wystarczy, że będziemy postępowali zgodnie z zaprezentowaną instrukcją, a nasz reflektor LED wkrótce stanie się największą atrakcją spotkań ze znajomymi. Dlatego też nie warto czekać. Lepiej samodzielnie przygotować wszystkie materiały i zabrać się do pracy. 

Składniki:

  • Bezprzewodowy kontroler RGB i ledy na ebay:
  • https://goo.gl/kWgDzJ
  • Gear motors: https://goo.gl/szcq4N

Do poradnika Jak zrobić ruchomą głowę dyskotekową przypisano następujące tagi:

elektronika skaner diy reflektor led światła dyskotekowe światła led

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ruchomą głowę dyskotekową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...