Jak zrobić bombkę na choinkę z cekinów

Poradnik dodany przez: ligojka88
85281 0

Bombki na choinkę kupujesz albo robisz samemu. Jeżeli zdecydujesz się na samodzielne zrobienie bombki na choinkę to w tym poradniku znajdziesz pomysł i wykonanie którego próżno szukać w sklepach. Coś takiego będzie przepiękną ozdobą świąteczną i chyba nikt nie uwierzy, że taką ozdobę na choinkę zrobiliście sami w domu i to bez niczyjej pomocy.
Ozdoby na święta są różne - proste, trudne, szybkie i zajmujące czas. Ale najważniejszy jest efekt. A taka bombka na choinkę  o prawdziwy skarb. Na pewno co roku będziecie ją wieszać w widocznym miejscu. No chyba, ze zrobicie więcej niż jedną bombkę to wtedy w kilku miejscach będzie można powiesić takie cudo albo np. sprezentować komuś taką ręcznie zrobioną ozdobę na święta w kształcie bombki na choinkę. 

Ozdoby domowej roboty, szczególnie tak szczegółowe jak ta pozycja wymagają sporo czasu. Ale nie są to tylko jedno sezonowe rzeczy, które po świętach wyrzucasz. Coś takiego będziecie mieli na długo i przez wiele okresów świątecznych. Zapraszam do pomysłu

Składniki:

  • Styropianowa kulka
  • Kolorowe cekiny
  • Gwoździki do cekinów
  • Kawałki materiału dość sztywnego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić bombkę na choinkę z cekinów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...