Jak zrobić choker

Poradnik dodany przez: Milordzik
19516 0

Choker w formie bransoletki DIY. Wykonanie takiej ozdoby to jeden z bardzo wielu pomysłów na domową biżuterię i w tym przypadku nie jest to tylko pomysł dla dziewczyn. Jeżeli chodzi o domową biżuterię dla chłopaka to pomysłów nie ma tak dużo a przynajmniej nie są one zbyt znane. Aby zrobić coś dla siebie albo jak jesteś dziewczyna i chcesz zrobić coś dla swojego chłopaka to dobrym pomysłem jest właśnie choker. Sposób zrobienia nie jest trudny jak już się pozna technikę i to tylko trochę czasu i wiązania i gotowe. Taki pomysł na upominek. 

Jeszcze warto dodać, że tą techniką można wykonać nie tylko bransoletkę DIY ale też naszyjnik z linki. Po prostu jest więcej skręcania i linka musi być dłuższa. Ale już zestaw w formie naszyjnika to bardziej dla dziewczyn. 

Oczywiście nie każdy chłopak nosi jakąkolwiek biżuterię czy jakiekolwiek inne dodatki oprócz zegarka czy zwykłego łańcuszka więc pomysł też niestety nie jest uniwersalnym patentem na prezent. Musicie wiedzieć komu chcecie coś takiego zrobić i czy mu się spodoba. 

Do poradnika Jak zrobić choker przypisano następujące tagi:

gadżety domowa biżuteria bransoletka diy choker naszyjnik z linki bransoletka z linki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić choker skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...