Jak zrobić dowcip w kibelku

Znalazł: Zendex
Źródło filmu: YouTube
132632 5

Oto jeden z pomysłów na Prima Aprilis. Tym razem chodzi o żart w kibelku a dokładnie zatkamy toaletę naszej ofiary. Ale nie papierem ani jakimś materiałem tyko z wykorzystaniem fajnego efektu jaki daje użycie waty z pieluch jednorazowych dla dzieci i barwnika spożywczego. 

Niektórzy z was już pewnie widzieli efekt połączenia środka z pampersów z wodą np. w sztuczkach magicznych. Tutaj wykorzystamy właściwości chłonne materiału znajdującego się w środku pieluch do żartu na Prima Aprilis. Do tego najlepiej zielony barwnik spożywczy i toaleta zapchana zielonym czymś. 

Ale żeby nie było zbyt chamsko, to aby odwrócić efekt i odetkać toaletę wystarczy wsypać sporo soli a potem wszystko spłukać. 

Aby ten pomysł na dowcip wypalił, to potrzebujecie pięciu pieluch (trzeba z pieluch wyciągnąć te absorbujące wodę kryształki lub watę. W różnych pieluchach jest różnie ale chodzi o ten absorbujący wodę środek). Tylko niech nikt nie spłukuje wody przed odwróceniem efektu bo może się kibelek zatkać na dobre :)

Składniki:

  • 5 pieluch pampersów
  • Zielony barwnik spożywczy
  • Sól

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dowcip w kibelku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...