Jak zrobić działko na konfetti

Znalazł: Zendex
Źródło filmu: YouTube
23777 4

Kiedy coś świętujemy to często rzucamy konfetti. Tak już się utarło i nie ma co się z tym spierać. Ale takie świętowanie możemy nieco urozmaicić konstruując specjalne działko na konfetti. Takie działko na sprężone powietrze to naprawdę fajna sprawa a zmontowanie czegoś takiego w domu nie jest jakimś mega trudnym pomysłem. Jest trochę pracy i majsterkowania ale hej, trzeba coś dać od siebie aby zrobić fajny efekt. 

Wyrzutnia z PVC zasilana powietrzem bez problemu wyrzuca w powietrze różne lekkie rzeczy jak konfetti, płatki kwiatów, karmę dla ptaków czy np. mąkę, którą można naprawdę mocno kogoś zdenerwować. Tutaj od razu rzuca mi się pomysł z taką akcją, gdzie nasz współlokator zaspany z rana wędruje do łazienki a my już tak czekamy z naszym działkiem naładowanym mąką. Chyba nie trzeba tłumaczyć co z tego wyniknie :)

A zasilanie takiego działka bardzo sprytnie jest zrobione, bo za pomocą rowerowego wentyla. Wielorazowego użytku działko na powietrze z rurek PVC, zaworu i wentyla rowerowego.

Do poradnika Jak zrobić działko na konfetti przypisano następujące tagi:

technika konfetti działko na powietrze działko na sprężone powietrze działko na konfetti wyrzutnia z pvc

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić działko na konfetti skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...