Jak zrobić kalendarz z własnymi rysunkami

Znalazł: justin
Źródło filmu: YouTube
68092 0

Własny kalendarz to ciekawa propozycja dla każdego kto po pierwsze nie chce kupować pierwszego lepszego kalendarza z nic nie znaczącymi obrazkami a po drugie ten pomysł na kalendarz to propozycja dla osób, które lubią mieć własne, oryginalne rzeczy zrobione samodzielnie. I nie, nie jest to poradnik o tym jak zamówić kalendarz 2014 w necie ze swoimi zdjęciami. Tutaj robimy całość od podstaw. Ale spokojnie, nie będzie to pomysł na który poświęcicie cały dzień. No chyba, że taki kalendarz z rysunkami chcecie zrobić na takiej zasadzie, że rysunki zajmą wam kupę czasu gdyż odezwie się w was artystyczna dusza. 

Tak czy inaczej tym sposobem możecie sobie zrobić kalendarz na każdy rok. Czy to będzie kalendarz 2014 czy kalendarz 2015 czy nawet kalendarz 2016 to nie ma znaczenia bo tym sposobem na każdy rok zrobisz kalendarz domowym sposobem. 

Podsumowując: Poradnik pokazuje fajny sposób na stworzenie kalendarza domowej roboty a jego ostateczny wygląd zależy od tego co narysujecie, co namalujecie lub jaką grafikę przykleicie.

Składniki:

  • Kartki papieru
  • Zszywacz
  • Grubsze kartki papieru
  • Rozkładówka kalendarza do druku
  • Klej do papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kalendarz z własnymi rysunkami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...