Jak zrobić katapultę do zabawy

Poradnik dodany przez: Neverlander
35782 3

Szukałem jakiś czas jakiegoś pomysłu na zabawkę dla mojego młodszego i znalazłem kilka pozycji. Niektóre tutaj na serwisie a jeden (właśnie ten) w necie. Wykonanie może nie jest porażające ale spodobał mi się pomysł który mam zamiar ulepszyć. Taka katapulta to wprost idealna zabawka dla dziecka jeżeli chcemy pobawić się w wojnę i oblężenia zamków. Nic tylko zbudować zamek z Lego albo innych klocków zrobić ze dwie takie katapulty i do dzieła. Dziecko można zająć na sporą ilość czasu z dala od telewizora i komputera. 

Zabawa w wojnę to angażująca rozrywka dla młodego chłopaka i dlatego taki pomysł na zabawkę będzie trafiony. Tym bardziej, że w trakcie zabawy można katapultę zepsuć i potem zrobić sobie nową. No i jest tez szansa i to duża, że młodziak sam będzie się bawił co da wam czas dla siebie. 
Sama budowa katapulty jest prosta i potem pewnie sami szybko zobaczycie gdzie można w tym pomyśle wprowadzić zmiany aby ulepszyć katapultę. No bo na filmiku widać, że jednak ten pomysł potrzebuje ulepszenia 

 

Do poradnika Jak zrobić katapultę do zabawy przypisano następujące tagi:

katapulta wyrzutnia gadżety zabawki dla dziecka pomysł na zabawkę zabawa w wojnę budowa katapulty pomysłowe zabawki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić katapultę do zabawy skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...