Jak zrobić klin

Poradnik dodany przez: HuntingPL
39137 5

Krótki poradnik o tym jak robić metalowe kliny, które wykorzystać można do toporków, młotków i siekier. Kliny to bardzo prosta rzecz jaką można zrobić z metalu i jeżeli jesteś początkujący w tym temacie to dobry pomysł jest na zaczęcie przygody z kuciem metalu. 

Metalowe kliny to takie dodatki, które kiedy sa potrzebne to ich nie ma. Tak zawsze jest z takimi rzeczami niestety. ale jeżeli często pracujesz z narzędziami takimi jak młotki czy siekierki to na 100% prędzej czy później będziesz potrzebował takiego klina. Możesz go wykonać już teraz w ramach nauki kucia w metalu. Metalowe kliny to proste rzeczy ale od czegoś trzeba zacząć. Przecież Twoim pierwszym projektem nie musi byc od razu np. metalowy nóż rzeźbiony, bo nie jest łatwo go zrobić bez doświadczenia. 

Kliny do toporków, czy też klin do młotka łatwe są do zrobienia więc zobaczcie jak to wygląda i jak zrobić metalowy klin. A po trudniejsze poradniki zapraszam na mój profil gdzie znajdziecie wiele ciekawym rzeczy, które można zrobić z metalu.

Do poradnika Jak zrobić klin przypisano następujące tagi:

technika kucie klinów metalowe kliny kliny do toporków klin do młotka klin do siekiery

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić klin skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...