Jak zrobić latarkę z puszki i baterii

Poradnik dodany przez: JaBaSiN
16641 3

Latarka z puszki to bardzo prosty projekt, który z pewnością każdy z was będzie w stanie zrobić. Jak dobrze poszukacie, to sposobów na latarkę DIY jest bardzo dużo. W sumie budowa latarki jest prosta więc jazdy może ją zrobić po swojemu. A czemu akurat latarka z puszki? Aluminium bardzo dobrze odbija światło więc będzie to idealna rzecz przy budowie latarki. 

Zasilanie jest na kwadratową baterię ale jak już pewnie się domyślacie, można zrobić na okrągłe baterie, które wsadzić będzie można do środka puszki. W ogóle to polecam wykonać ten pomysł nieco inaczej jak macie czas. Chodzi o to, że można zrobić taką latarkę, która będzie wyglądać jak zwykła puszka. Działanie będzie takie samo jak w przypadku tej latarki DIY ale diametralnie zmieni się wygląd latarki. Oczywiście jeśli wam na tym zależy. Pomyślcie jak ulepszyć ten pomysł i mam nadzieję, że szybko wam pójdzie budowa latarki

Taka latarka domowej roboty to też pomysł na praktyczne wykorzystanie niepotrzebnych rzeczy które macie pochowane po szafkach i szufladach.

Do poradnika Jak zrobić latarkę z puszki i baterii przypisano następujące tagi:

technika latarka domowej roboty latarka z puszki latarka diy jak zrobić latarkę budowa latarki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić latarkę z puszki i baterii skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...