Jak zrobić liquid do e-papierosa

Poradnik dodany przez: MajsterAdrian
44456 0

W tym odcinku zaprezentuje wam w jaki sposób można samodzielnie zrobić liquid do e-papierosa. Pomysł dla osób, które już od dłuższego czasu mają elektroniczne papierosy i chciałyby czegoś więcej niż tylko kupować zwykłe płyny do e papierosów. Wykonanie samodzielnie liquidu do e-papierosa jest możliwe, ale od razu warto zaznaczyć, ze wszystko robicie na własną odpowiedzialność. 

Jeżeli chodzi o efekt końcowy to ciężko stwierdzić jak to wyjdzie. W końcu wszystko zależy od dobrania proporcji i od tego jakiego aromatu użyjecie. Każdy lubi coś innego więc mając już powiedzmy swoje ulubione smaki, będzie wam łatwiej podjąć decyzję o tym, jaki aromat kupić. 

Płyn do e-papierosa, skład jego jest bardzo prosty. W poradniku korzystam z bazy VPG i aromatu. To wszystko jeżeli chodzi o składniki. A z materiałów to przyda się jak najbardziej strzykawka i plastikowa buteleczka. 

Zobacz jak zrobić liquid do e-papierosa i spróbuj samemu. A i jeszcze jedno. Można tez mieszać ze sobą aromaty aby otrzymać niepowtarzalny smak. 

Składniki:

  • Baza VPG
  • Aromat
  • Plastikowa buteleczka 10 ml
  • Strzykawka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić liquid do e-papierosa skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...