Jak zrobić mały nóż z drewnianą rękojeścią

Poradnik dodany przez: Domarkon88
23739 0

Kucie noży to pasja i hobby w jednym. Nie jest to proste zajęcie ale jeżeli tutaj trafiłeś to coś musiało spowodować, że interesujesz się tym tematem. Nieważne co to było i jaki był impuls aby zająć się takim zajęciem, ważne jest to, że w tym filmie możesz zobaczyć proces tworzenia noża z drewnianą rękojeścią. Jak już pewnie wiesz, każdy nóż wykonywany własnoręcznie jest oryginalny i niepowtarzalny. To własnie piękno kucia noży. Oczywiście wiele noży jest do siebie podobnych, jednak zawsze są jakieś różnice. W końcu każdy rzemieślnik ma inna rękę i inny pomysł na swój nóż. 

Kucie noży i tworzenie noży często wygląda na początku bardzo podobnie, jednak to wykończenie decyduje o efekcie końcowym. Wam oczywiście zostawiam wolną rękę bo chodzi tutaj o to aby załapać proces i czynności jakie towarzyszą kuciu noży a nie o to aby próbować wykonać dokładnie to samo.

Po więcej tego typu filmów zapraszam na profil i na kanał YouTube o nazwie HuntingPL: https://www.youtube.com/channel/UCkBpEw6UgH_PZ5P8LNJdt9Q

Do poradnika Jak zrobić mały nóż z drewnianą rękojeścią przypisano następujące tagi:

technika kucie noży tworzenie noży mały nóż noże domowej roboty wykonywanie noży na zamówienie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mały nóż z drewnianą rękojeścią skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...