Jak zrobić maszynkę do tatuażu w więziennym stylu

Poradnik dodany przez: Cress6
26500 0

Moda na tatuaże już dawno weszła do mainstreamu i tatuaż rękaw czy wzór na dekolcie, tak samo jak drobne motywy i napisy na dłoniach, nadgarstkach, nogach można zobaczyć nawet w pracy. Niewiele osób widziało więzienną maszynkę do tatuażu, chociaż każdy słyszał, z jakich prostych materiałów były one robione. Dzisiaj odtwarzamy taka maszynkę. To ciekawy projekt dla tych, którzy po prostu lubią majsterkować. Technika jest bardzo prosta, a rzeczy potrzebne do jej zrobienia każdy majsterkowicz ma na pewno w domu, przynajmniej większość.


Uwaga! Pamiętaj, że to ten film to ciekawy eksperyment diy, a nie profesjonalny, rekomendowany sprzęt. Maszynka do tatuażu powinna być używania na skórze tylko w sterylnych warunkach, żeby uniknąć infekcji. Wykonanie jej pokazaną techniką polecam, żeby zobaczyć, jak robiło się i robi do dzisiaj tatuaże w różnych warunkach, jak na statkach marynarskich i w więzieniu. Nie jest to profesjonalny sprzęt, którym zrobisz cały tatuaż rękaw.

Taka maszynka jest natomiast dobra dla osób, które chcą w przyszłości się tym zajmować i chcą sprawdzić, czy w ogóle mają do tego rękę. Własne studio tatuażu jest dosyć drogie. Przed jego otwarciem koniecznie trzeba mnóstwo ćwiczyć. Maszynka do tatuażu dyi pozwoli sprawdzić, w jaki sposób działa igła. Wzory tatuaży można ćwiczyć na skórce od banana – igła wchodzi w nią podobnie jak w ludzką skórę. Niektórzy używają do tego też np. słoniny, ale wygodniejszy będzie banan. Ćwiczenie, jak zrobić tatuaż, otwiera drogę do swojego studia w przyszłości. Gdy już opanujesz wzory tatuaży, możesz kupić profesjonalną maszynkę. Możesz tez zrobić i mieć tę jako ciekawostkę, która zaimponuje znajomym.

UWAGA! Film jest tylko poglądowym wideo, że można coś takiego zrobić ale to nadal nie jest bezpieczny sposób. Jeśli chcecie zrobić tatuaż to lepiej wybrać się do renomowanego salonu. 

Składniki:

  • Do zrobienia maszynki do tatuażu potrzebne będą:
  • - silniczek
  • - guzik
  • - spinacz do papieru
  • - długopis
  • - drut z izolacją
  • - taśma izolacyjna
  • - 2 baterie 9V
  • - obcążki
  • - papier ścierny

Do poradnika Jak zrobić maszynkę do tatuażu w więziennym stylu przypisano następujące tagi:

technika tatuaże maszynka do tatuażu wzory tatuaży tatuaż rękaw studio tatuażu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić maszynkę do tatuażu w więziennym stylu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...