Jak zrobić nowe mydło z resztki mydełek

Poradnik dodany przez: aska_staska
18710 0

Siemanko!

Witajcie po raz kolejnym na moim kanale, gdzie będziecie mieli zaserwowane sporą dawkę porad różnego rodzaju. Zaczynając od tych bardziej przydatnych i pomocnych, a kończąc na tych, które są po prostu ciekawostką :). Jest to po prostu sposób na oszczędzanie. Raz, że czasu, a dwa, pieniędzy :). 

Lifehack to według wikipedii: ogólna nazwa sposobów i trików używanych do ułatwiania sobie życia. W szczególności są to pomysły programistów, którzy próbują przenosić idee i koncepcje informatyczne na codzienne życie.

Podobno tak jest, ja troszkę inaczej to rozumiem :). Nie jestem informatykiem, ale wiem jak sobie ułatwić życie na wiele różnych sposobów, dzięki temu po 1. nie wydaję tyle kasy, po 2. nie marnuje tyle czasu na pierdoły. 

To co dzisiaj Wam chciałabym pokazać idealnie odnajduje się w kategorii "jak oszczędzać w domu". Nie czarujmy się, tutaj możemy poczynić naprawdę sporo oszczędności, które naprawdę mogą podreperować nam budżet. 

Przecież każdy stosuje jakieś lifehacki, które pozwalają nam ułatwiać sobie życie :). 

Dzisiaj pokażę Wam jak zrobić mydło z resztek, które będzie tak samo użyteczne jak zwyczajne, normalne, kupne :). Takie ze sklepu :). 

Film przedstawia instruktaż jak zrobić nowe mydło z resztki mydeł, które zostały nam w domu :). Zwykle się z tego nic ciekawego nie robi, najczęściej leci to wszystko po prostu do kosza, ale udowodnię Wam, ze to wycisnę z tego całą esencję tego jakże ciekawego i fajnego mydełka :). 

Zapraszam Was także do subskrybowania i zachęcam do aktywnego komentowania mojego kanału. 

Mam nadzieję, że będziecie mieli możliwość wykorzystania wszystkich moich pomysłów u siebie :). 

Do poradnika Jak zrobić nowe mydło z resztki mydełek przypisano następujące tagi:

porady oszczędzanie lifehack jak oszczędzać w domu lifehacki mydło z resztek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić nowe mydło z resztki mydełek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...