Jak zrobić obrożę z linki survivalowej (paracord)

Poradnik dodany przez: lukito
61841 4

Tutorial krok po kroku pokazuje jak samemu upleść obrożę dla psa z linki survivalowej. Przy wykonywaniu tego pomysłu chyba najważniejszą rzeczą jest odpowiednie wymierzenie ile linki survivalowej potrzebujemy i jak duża ma być nasza obroża. Wiadomo, że nie może być za mała ale też nie może być zbyt luźna. Co prawda paracord którego użyjemy jest trochę elastyczny ale warto przyłożyć więcej uwagi przy wymierzaniu długości linki survivalowej aby potem nie było problemów. 

Obroża dla pieska będzie bardzo ładnie się prezentować, szczególnie kiedy wybierzecie ładny kolor paracordu. No i jest to obroża z materiału który będzie delikatny dla naszego pupila. 
W poradniku wszystko będzie dokładnie opisane więc zebranie wymiarów i plecenie linki nie sprawi wam problemu. Poza tym polecam użycie plastikowego zapięcia takiego jak jest na filmiku zamiast metalowych spinek. Tutaj akurat przy obroży plastik będzie lepszy. 

Zapraszam do tego pomysłu na obrożę dla pieska i zapraszam do tego linku:

http://facebook.com/hebanthehovawart

Składniki:

  • Linka survivalowa
  • Nożyczki
  • Taśma
  • Zapięcie
  • Metalowe kółko
  • Zapalniczka

Do poradnika Jak zrobić obrożę z linki survivalowej (paracord) przypisano następujące tagi:

technika obroża akcesoria dla psów obroża dla psa paracord linka survivalowa obroża dla pieska obroża z materiału miękka obroża

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić obrożę z linki survivalowej (paracord) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...