Jak zrobić ozdobną półkę na wino lub na gazety

Poradnik dodany przez: Keseczka
44145 0

Jest wiele rzeczy które idą na śmietnik a które okazują się świetnymi materiałami do wykonania ozdób do domu. Jedną z takich rzeczy są tekturowe tuby po wykładzinach i tapetach. Takie rury można dostać za darmo w dużych marketach budowlanych. Kiedy kończy im się rolka np. wykładziny to taka tuba idzie na śmietnik. A jak poprosimy to dostaniemy ją za darmo i już mamy materiał na ozdobny gazetownik lub na stojak na wino. Do tego jeszcze kawałki tapet które też można zdobyć za darmo i już można tworzyć. 

Dekoracje domowe w praktycznej wersji to bardzo fajne rzeczy które pozwalają na upiększenie naszego mieszkania i dzięki temu, że są to praktyczne rzeczy, pozwalają także na zwiększenie funkcjonalności. W tym filmie będzie właśnie taka praktyczna dekoracja do domu, czyli zobaczycie półkę na wino lub na gazety. W zależności od tego co będziecie chcieli trzymać w środku. Wykonanie jest bardzo proste a efekt końcowy zależy od tego jakich tapet do wykończenia użyjecie.

Zapraszam tutaj: http://www.stylowomieszkaj.pl

Składniki:

  • Tekturowa tuba po wykładzinie lub tapety
  • Próbki tapet
  • Klej do tapet

Do poradnika Jak zrobić ozdobną półkę na wino lub na gazety przypisano następujące tagi:

technika dekoracje domowe dekoracje do domu ozdoby do domu ozdoby domowe gazetownik stojak na wino stojak na gazety półki z rurek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ozdobną półkę na wino lub na gazety skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...