Jak zrobić podstawkę pod piwo na Euro 2016

Poradnik dodany przez: nieznamsiena
5553 0

Siemanko!

Mam dzisiaj dla Was ciekawą, a nawet bardzo ciekawą rzecz, która idealnie nada się na prezent dla faceta. Pewnie pomyślicie, że prezent dla faceta jest łatwy do kupienia, ale nic bardziej mylnego :). Ten będzie idealnie się wpisywał w gadżety dla kibica :). Słuchajcie, Euro trwa, więc nawet Ci którzy nie lubią za specjalnie piłki nożnej siadają przed telewizorami i kibicują biało-czerwonym :). 

A jaki jest nieodłączny element każdego sportowego widowiska? Oczywiście oprócz chipsów? Oczywiście piwo :). A jeśli złocisty trunek, to potrzebne nam są podstawki pod piwo. Niby mało to męskie, ale każdą rzecz da się na tyle przerobić żeby spełniała wymagania nawet najbardziej wybrednych osobników :). 

Oczywiście jeśli piwo i mecz, to musi być odpowiednie siedzisko, godne króla :). Dlatego będzie to nakładka na kanapę :). A dokładniej mówiąc i nazywając rzeczy po imieniu będzie to półka na piwo

A jak to wszystko się zaczęło? :) Nie jest to historia rodem z brazylijskiej telenoweli :). Po prostu miałem kilka desek po paletach i choć miało być z nich pudełko, to doszedłem do wniosku, że mam dla nich lepsze zastosowanie. Zrobiłem biało-czerwoną podstawkę pod piwo, albo inny napój, który lubicie. Na mecz Polska- Niemcy nie zdążyłem, ale na Polska kontra inne kraju będzie jak znalazł.

Zobaczcie koniecznie i spróbujcie, bo na prawdę warto.

http://www.patreon.com/nieznamsiena

http://www.twitter.com/nieznamsiena

http://www.instagram.com/nieznamsiena

http://www.facebook.com/nieznamsiena

 

"RetroFuture Dirty"

Kevin MacLeod (incompetech.com)

Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0

http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Do poradnika Jak zrobić podstawkę pod piwo na Euro 2016 przypisano następujące tagi:

technika prezent dla faceta gadżety dla kibica podstawki pod piwo nakładka na kanapę półka na piwo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić podstawkę pod piwo na Euro 2016 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...