Jak zrobić pojemniki z gorącego kleju

Poradnik dodany przez: kalinka404
9079 0

Gorący klej to nieodłączny towarzysz przy majsterkowaniu. Jeżeli lubisz rzeczy typu zrób to sam, to wiesz, że trzeba mieć gorący klej pod ręką. Ale w tym poradniku na tanie DIY ten fantastyczny produkt nie będzie tylko dodatkiem ale będzie głównym budulcem i tworzywem naszego pomysłu. Tematem jest sposób na to jak zrobić pojemniki z gorącego kleju. Takie rzeczy sprawdzą się doskonale jako miejsca do przechowywania lekkich, małych przedmiotów takich jak płatki lub patyczki higieniczne, przybory biurowe lub olejki eteryczne. Lista zastosowań jest pojemników wykonanych z gorącego kleju jest bardzo duża. 

Samo wykonanie nie jest trudne i warto dodać, że sami dobieramy kształt pojemnika i możemy robić zarówno duże pojemniki jak i małe. Sam sposób wykonania takich dodatków dla domu jest nieziemsko prosty i szybki. Wystarczy tylko mieć gorący klej i szklany lub metalowy pojemnik, którego kształt chcemy odwzorować. Nie może on być plastikowy, bo stopi się z gorącym klejem, ale to chyba oczywiste :) 

W poradniku użyty został bezbarwny gorący klej, bo jest on najtańszy a chcąc zmienić jego kolor wystarczy użyć farby w sprayu. Można też pomalować inną farbą ale tutaj już sami będziecie musieli popróbować z rodzajem i typem farby. Tak czy inaczej pomysł jest prosty i jeżeli odpowiadają wam takie dodatki dla domu to jak najbardziej w wolnych czasie zabierzcie się za ich tworzenie. A może przy okazji sami wpadniecie na pomysł jak jeszcze można fajnie wykorzystać gorący klej w innych pomysłach na różne projekty. 

Zrób to sama i przekonaj się jakie to wszystko proste. Pozdrawiam i życzę miłej pracy.

Do poradnika Jak zrobić pojemniki z gorącego kleju przypisano następujące tagi:

technika zrób to sam domowe diy gorący klej tanie diy dodatki dla domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pojemniki z gorącego kleju skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...