Jak zrobić Pokeballa na baterie

Poradnik dodany przez: BumBastik
3204 0

Uwaga uwaga, na początek taka ciekawostka. Czy wiecie, że Pokeball ma swoją definicję w Wikipedii? Jeśli nie wierzycie to zainteresowanych odsyłam do linku: https://pokelife.pl/pokedex/index.php?title=Pokeballe

A powracając do poradnika, to jeżeli tutaj trafiłeś lub trafiłaś to znaczy, że Pokemony to dla Ciebie coś więcej niż tylko jakaś tam chwilowa moda lub wspomnienie z dzieciństwa. No chyba, że szukasz prezentu, jakiejś zabawki DIY dla kogoś młodszego. To w tym wypadku, też dobre trafienie z poradnikiem :) Tym bardziej, że zabawki Pokemon, czyli te sygnowane logiem Pokemonów nie są najtańsze. A co za tym idzie warto spróbować zrobić coś samemu. A że ostatnio w necie trochę Pokeballi w wersji DIY się pojawiło, to postanowiłem zrobić właśnie taką jedną ale nieco ulepszoną i nieco bardziej zaawansowaną niż po prostu plastikowa, pomalowana kulka. Ale spokojnie, nie będzie to nic aż tak trudnego i zaawansowanego. Wibrująca zabawka i jej stworzenie nie jest technologią rakietową i nie jest to wiedza tajemna. Umiejętności też nie musimy mieć magicznych. A sam efekt takiej zabawki DIY jest naprawdę fajny i jeśli wam się spodoba, to wykonajcie coś takiego dla siebie lub jako prezent dla kogoś innego, kto lubi Pokemony lub ma do nich sentyment. Bo pamiętajmy, że nie jest to nowość na rynku. A ich historia odżyła dzięki aplikacji, która pozwala na łapanie Pokemonów w swoim mieście, kraju i na całym świecie. 

Zobacz na jakiej zasadzie działa ta wibrująca zabawka i bierz się za wykonanie czegoś takiego. Bo ile to można siedzieć na tylu i przeglądać poradniki? Trzeba coś samemu zrobić.

Do poradnika Jak zrobić Pokeballa na baterie przypisano następujące tagi:

gadżety zabawki diy pokeball pokeball zabawka wibrująca zabawka zabawki pokemon

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić Pokeballa na baterie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...