Jak zrobić półki regulowane do pokoju

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Technika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 18.02.2015 / 14:51
  • Odsłony: 28 393
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

eryk3319

Do poradnika jak zrobić półki regulowane do pokoju przypisano następujące tagi:

To nie jest trudne. Naprawdę nie wiem dlaczego ludziom się wydaje, że takie majsterkowanie jak to co jest w tym filmie wymaga specjalnych umiejętności. Wykonanie regulowanych półek samodzielnie, które będą solidne to nie mocne wyzwanie dla faceta. Nawet informatyk powinien dać radę :) Półki do pokoju dobre będą na książki, gry komputerowe czy też na inne szpargały. Wykonacie takie półki z bardzo łatwo dostępnych i gotowych materiałów z takich sklepów budowlanych jak Castorama. W tym wykonaniu to półki wiszące ale stabilne więc nie musicie się bać, że coś z nich spadnie. Poza tym, pomysł i wykonanie daja nam efekt nietypowych półek a to zawsze dobrze wygląda. I zastanawiając się co na pustą ścianę zamontować to już macie odpowiedź. 

Generalnie tutaj mamy najtańsze półki sosnowe pomalowane bejcą. Aby zmontować całość takich półek do pokoju potrzebujemy jeszcze kołków rozporowych mocujących szyny w ścianie (12 sztuk - po 6 na szynę 1 m) oraz także małych wkrętów mocujących wsporniki z półkami (8 większych i 8 mniejszych w zależności od wielkości wsporników i grubości półek). Idać dalej do naszych nietypowych półek przyda się biała farba i barwniki. 

I jeszcze jedno. W tym konkretnym przykładzie łańcuch pełni rolę dekoracji ale można go wykorzystać do zwiększenia maksymalnego obciążenia półek.

Kategoria: Majsterkowanie > Technika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić półki regulowane do pokoju skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków