Jak zrobić reaktor łukowy Iron Man ze światełka rowerowego

Znalazł: Zendex
Źródło filmu: YouTube
25480 0

Reaktor łukowy Iron Man to bardzo fajny pomysł i bardzo fajny gadżet który możesz zrobić sobie samemu. A co najważniejsze, sposób tutaj zaprezentowany jest naprawdę prosty i idealnie oddaje klimat reaktora łukowego z serii filmów Iron Man. Przebranie dzięki temu będzie naprawdę dobrze wyglądać, tym bardziej jeżeli do stworzenia takiego gadżetu wykorzystamy nie zwykłą lampkę rowerową a lampkę która ma kilka trybów świecenia. Dzięki temu nasz reaktor łukowy będzie wyglądał prezentował się jeszcze lepiej.

Wykonanie takiego projektu to także pomysł na koszulkę Iron Man. Ale nie tylko. W końcu ten gadżet wygląda ciekawie i można potraktować go jako ulepszoną wersję światełka rowerowego i zamontować taki gadżet z powrotem na rowerze.
Reaktor łukowy wykonany z rowerowego światełka na diody i na zasilanie za pomocą baterii spodoba się nie tylko fanom filmów z Iron Manem ale też osobom lubiącym różne tego typu bajery. Dlatego zapraszam każdego kto lubi w domu trochę pomajsterkować i pobawić się diodami.

Składniki:

  • Link do schematu:
  • http://macoprojects.blogspot.com/2013/05/how-to-convert-bike-light-into-iron-man.html

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak zrobić reaktor łukowy Iron Man ze światełka rowerowego przypisano następujące tagi:

gadżety koszulka iron man iron man przebranie gadżety iron man reaktor łukowy iron man iron man arc reactor iron man reaktor łukowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić reaktor łukowy Iron Man ze światełka rowerowego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...