Jak zrobić składany stolik pod laptopa i nie tylko

Poradnik dodany przez: Skiper96
74488 5

Filmik przedstawia jak za pomocą kilku kawałków drewna, wykonać składany stolik na laptopa oraz do jedzenia. Wykonanie takiego stolika nie kosztuje praktycznie nic a wystarczy trochę czasu i mamy własny stolik do wszystkiego czego chcecie. Ja stolika głównie używam do oglądania filmów oraz do korzystania z laptopa ponieważ jest to bardzo wygodny i jest to po prostu praktyczny mebel. Można również zamontować po prawej stronie blat na myszkę oraz pod stolikiem wiatraczki w celu chłodzenia komputera. Jeden pomysł a wiele możliwości.

Składany stolik przyda się każdemu kto często używa laptopa w domu. Poza tym warto mieć taki składany stół, ponieważ prędzej czy później nam się przyda. Budowa stołu to dla majsterkowicza ciekawe zadanie ale na szczęście nie jest to za bardzo skomplikowany projekt. Efekt końcowy można poprawić i zmienić poprzez odpowiednie pomalowanie takiego składanego stolika. Jedni pewnie będą chcieli mieć oryginalny kolor drewna, inni nieco ciemniejszy a niektórzy pewnie pomalują go na biało. 

Składniki:

  • piłka do cięcia drewna
  • wkręty
  • drut
  • listewki
  • wiertarka
  • gwoździe

Do poradnika Jak zrobić składany stolik pod laptopa i nie tylko przypisano następujące tagi:

technika stoliczek podstawka pod laptopa skłądany stolik składany stół stół pod laptopa stolik pod laptopa rozkładany stół budowa stołu stolik na laptopa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić składany stolik pod laptopa i nie tylko skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...