Jak zrobić stację dokującą dla telefonu

Poradnik dodany przez: Skiper96
53136 5

Film przedstawia jak wykonać stację dokującą do telefonu, dzięki której telefon zawsze będzie naładowany. Jest to bardzo przydatna gadżet, każdy powinien posiadać na swoim biurku taką stacje. Dzięki czemu mamy więcej miejsca oraz mamy podgląd na ekran telefonu oraz możemy go obsługiwać podczas ładowania. Jeśli chcecie możecie pomalować lub zostawić oryginalny kolor albo poprawić po swojemu jak komu wygodnie. Podstawkę do telefonu można przykręcić lub przylepić aby się nie ruszała.

Taka stacja dokująca to także sposób na porządek na biurku i w pokoju. Ładowarka będzie zawsze w jednym miejscu i telefon też, dzięki temu nie będziemy go ciągle gubić. Niestety nowe telefonu słyną ze słabych baterii. Teraz jak bateria wytrzyma 2 dni to już jest sukces. Taki stojak z ładowarką będzie dlatego często używany a wykonując go z drewna będzie wyglądał naprawdę stylowo. 

Zapraszam każdego majsterkowicza do zrobienia takiego drewnianego stojaka na telefon dla siebie lub jako prezent dla kogoś.

Pozdrawiam

Składniki:

  • kabel do ładowarki
  • deseczki
  • wkręty
  • gwoździe
  • klej na ciepło
  • papier ścierny

Do poradnika Jak zrobić stację dokującą dla telefonu przypisano następujące tagi:

technika stacja dokująca stojak na telefon stacja dokująca do telefonu stojak z ładowarką drewniany stojak na telefon podstawka do telefonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić stację dokującą dla telefonu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...