Jak zrobić statyw na telefon z butelki po płynie

Poradnik dodany przez: aluta931
32127 0

Plastikowe butelki można wykorzystać na wiele sposobów i nie chodzi tutaj tylko o plastikowe butelki po wodzie i napojach. Dobre też są butelki po różnych innych płynach, takich jak np. płyny do kąpieli, czy szampony do włosów. Jednym z pomysłów jest zrobienie statywu na telefon. To bardzo prosta rzecz do zrobienia i może nie wygląda jakoś szałowo taki stojak na telefon ale spełnia swoją role i można dzięki niemu nagrywać stabilne ujęcia. A przecież właśnie o to chodzi przy statywach na telefon jak i przy innych statywach do innych sprzętów nagrywających wideo. 

Domowy statyw na telefon to szybka akcja i zamiast kombinować z ustawianiem telefonu opierając go o różne rzeczy, to można wykorzystać plastikową butelkę. Sami się szybko przekonacie, że nagrywanie filmów telefonem z takiego statywu działa bardzo dobrze. W końcu nawet krótki filmik na np. Snapchata warto dobrze nagrać aby było dobrze widać to co chcemy pokazać a nie wrzucać trzęsące się sceny z których nic ciekawego nie wynika :)

Do poradnika Jak zrobić statyw na telefon z butelki po płynie przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery plastikowe butelki stojak na telefon statyw na telefon nagrywanie filmów telefonem domowy statyw na telefon

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić statyw na telefon z butelki po płynie skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...