Jak uprawiać sex przez telefon

Jak uprawiać sex przez telefon

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na kontakt fizyczny lub nie masz możliwości spotkać się w danej chwili z drugą osobą, wówczas sex przez telefon może okazać się dobrym rozwiązaniem. Sex przez telefon można uprawiać na wiele sposobów i to tylko od Ciebie zależy, czy będzie on spokojny, czy też szalony.

Krok 1

Wybierz dyskretne miejsce z dala od ludzi i zgiełku. Upewnij się, czy nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Nic tak nie psuje nastroju jak niepowołane osoby pukające do drzwi pokoju, czy zwierzęta grasujące po domu.

Krok 2

Uruchom wyobraźnię. Mów osobie po drugiej stronie słuchawki o wszystkim co chcesz z nim zrobić.

Krok 3

Sex przez telefon nie musi być wyrafinowany i delikatny. Używaj ostrych, być może wulgarnych słów. Dla ułatwienia wyobraź sobie, że grasz w jakimś filmie, a to jest Twoja rola.

Krok 4

Nie bój się używać podczas sex-rozmowy dowolnych zabawek erotycznych. Mów partnerowi co z nimi robisz, a jego pobudzenie będzie coraz bardziej wzrastać

Krok 5

Wydawaj z siebie przeróżne dźwięki. Pamiętaj, że nie widzicie się i to słuch odgrywa największą rolę w przekazywaniu emocji. Krzyki, jęki, wzdychania są jak najbardziej dozwolone.

Krok 6

Sex przez telefon można również wykonać w trójkącie. Zaproś do siebie 2 partnerkę, która będzie obserwowała całą sytuację. Być może osoba po drugiej osobie będzie chciała wydawać jej erotyczne polecenia, a ona będzie musiała je wykonać.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak się całować

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uprawiać sex przez telefon skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!