Jak zrobić stojak na telefon w szybki sposób

Poradnik dodany przez: klaradiy
11356 0

Porady są różne. Mniej lub bardziej przydatne, ale każda ma za zadanie sprawić, że nasze życie będzie łatwiejsze. Każda z porad zwiększa naszą pragmatyczność, przez co nawet codzienne czynności są dla nas dużo prostsze.

Oglądanie filmów na telefonie stało się praktycznie standardem. Zostaliśmy przyzwyczajeni do tego, że ten mały gadżecik zawsze mamy przy sobie. Nie ważne gdzie jesteśmy, to zawsze nam towarzyszy. Niestety wszystko ma swoje plusy i minusy. Telefonów oprzeć za bardzo się nie da, przez co musimy go trzymać cały czas w rękach. Stojak na telefon komórkowy powinien rozwiązać ten problem, ale nie zawsze mamy go przy sobie.

Nie znaczy to jednak, że nie możemy go zrobić samodzielnie. Możemy, a nawet powinniśmy jeśli sytuacja tego wymaga. Papier toaletowy znajdziemy w praktycznie każdym domu, ba nawet i na biwaku będziemy mieli do niego dostęp. Papier toaletowy potrafi się szybko skończyć, dzięki czemu zostaną po nim rolki. Po papierze możemy spodziewać się wiele, ale nie tego, że zrobimy z jest elementu stojak na telefon.

Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak wykorzystać rolki po papierze, tak aby powstał z nich całkiem przyzwoity stojak.

 

Do poradnika Jak zrobić stojak na telefon w szybki sposób przypisano następujące tagi:

porady papier toaletowy rolki po papierze stojak na telefon oglądanie filmów na telefonie stojak na telefon komórkowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić stojak na telefon w szybki sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...