Jak zrobić torebkę z papieru - Panda Style

Poradnik dodany przez: Darkiri
6760 0

Każda dziewczynka lubi różne kolorowe dodatki i gadżety. Poradnik pokazuje w jaki sposób możemy zrobić fajne torebki z papieru.

Karton to uniwersalny materiał, który możemy wykorzystać do zrobienia bardzo wielu przedmiotów i dekoracji. W tym filmie zobaczymy jak wykonać torebkę dla dziewczynki. Do tego projektu potrzebujemy jedynie zwykłego kartonu, pianki oraz kilku zamków błyskawicznych. Wszystkie elementy wycinamy i łączymy zwykłym klejem. Zrób to sam i zobacz jak łatwo wykonać kolorowe, wesołe torebki, które spodobają się każdej małej elegantce. Zrobiona w ten sposób torebka dla dziewczynki może służyć do przechowywania wielu przedmiotów oraz akcesoriów, na przykład ulubionych zabawek, kredek i flamastrów oraz notesów. Gotowe torebki możemy ozdabiać i dekorować według własnego pomysłu i zgodnie z upodobaniami dziecka, na przykład wykorzystując ulubione postaci z bajek. Tanie gadżety zrobione w domu nie muszą być wcale gorsze od zabawek kupionych w sklepie. Dzięki dobremu pomysłowi stworzymy akcesoria, które będą ładne i jednocześnie trwałe, a także dostarczą dużo radości dzieciom. Fajna torebka dla dziewczynki nie musi być droga. Samodzielne wykonanie takiego prezentu nie zajmuje dużo czasu i nie jest skomplikowane.

Obejrzyj poradnik i zobacz jak zrobić ładne torebki z papieru. Każda dziewczyna z chęcią wykorzysta kolorowe torby, żeby spakować ulubione rzeczy oraz zabawki i zawsze mieć je przy sobie. Z niedrogich materiałów zrobimy fajny prezent. Do zrealizowania tego projektu potrzeba jedynie tanich materiałów, nożyczek, kleju i odrobiny czasu. Dobry projekt i ciekawe efekt.

Do poradnika Jak zrobić torebkę z papieru - Panda Style przypisano następujące tagi:

karton gadżety torebki zrób to sam tanie gadżety torebka dla dziewczynki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić torebkę z papieru - Panda Style skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...