Jak zrobić turbo opiekacz do chleba

Poradnik dodany przez: wendkarz555
17386 3.5

Turbo toster DIY wykonany z opalarki i puszki po kawie. Jak się sprawdzi w porównaniu do zwykłego opiekacza do chleba? Czy będzie szybszy? Czy pieczenie chlebka w nim w ogóle jest możliwe? Ten szybki i skrótowy poradnik przedstawi wam pomysł i wykonanie turbo tostera DIY i sami będziecie mogli sprawdzić jego działanie.

Ten pomysł to jeden z patentów które można określić mianem "facet w kuchni kombinuje". Tego typu pomysły nie zawsze się sprawdzają ale tutaj jak widać pieczenie chleba całkiem sprawnie wychodzi. A smak? No to już trzeba sobie sprawdzić. Pomysł nie jest czymś co można wykorzystać zamiast normalnego opiekacza do chleba ale jest to bardziej taki studencko-majsterkowy sposób, który ciekawie się prezentuje. Tak, powstaje pytanie skąd student ma mieć opalarkę ale tu chodzi nie o sprzęt a o wykorzystanie rzeczy pod ręką, bez zbędnego kombinowania.

Zobaczcie jak sprawdza się opalarka i duża puszka po kawie. Testowane na zwykłym chlebie ale chleb tostowy także można sobie sprawdzić.

Do poradnika Jak zrobić turbo opiekacz do chleba przypisano następujące tagi:

technika opalarka pieczenie chleba opiekacz do chleba toster diy puszka po kawie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić turbo opiekacz do chleba skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...