Jak zrobić własne kulki proteinowe z gotowego miksu

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Wędkarstwo
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 02.01.2016 / 08:00
  • Odsłony: 6 343
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

hubercicho

Do poradnika jak zrobić własne kulki proteinowe z gotowego miksu przypisano następujące tagi:

Wędkarstwo to mogłoby się wydawać typowo męskie hobby, o ile dzisiaj się nie będziemy się nad tym rozwodzić, to poruszymy bardzo istotny temat.

Początek filmu dedykujemy wszystkim producentom kulek proteinowych, którzy nie są do końca szczerzy wobec swoich klientów. Dlatego właśnie poruszamy tak istotny temat, co nie zmienia faktu, że przynęty danej firmy są jakościowo bardzo dobre. Nam zależy na szczerości wobec najważniejszych osób, czyli konsumentów.

Porady wędkarskie, które dla Was przygotowaliśmy poruszą wspomnianą wcześniej tematykę. Jest to nierozerwalnie związane z wędkarstwem karpiowym. Ponieważ stosujemy kulki proteinowe na karpia.

Kulki proteinowe i przepisy na ich zrobienie są różne, ale w dalszej części przygotowaliśmy krótki poradnik, jak je wykonać z gotowego miksu.

Mam nadzieje, że będziecie chcieli skorzystać z tego poradnika. Staraliśmy się go zrobić jak najbardziej merytorycznie, dlatego też liczmy na komentarze z Waszej strony, a także na udostępnienia w różnych mediach :).

Kategoria: Hobby > Wędkarstwo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić własne kulki proteinowe z gotowego miksu skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków