Jaką wybrać wędkę do method feeder

Poradnik dodany przez: hubercicho
9203 0

Zapraszam na pierwszy odcinek poradnika "method feeder", który jest kierowany w stronę osób, które chcą i planują zakup swojej pierwszej wędki do właśnie method feeder. Przede wszystkim dowiecie się na co powinniście zwrócić uwagę podczas zakupu i jaką konkretnie wędkę wybrać do tej metody. Wędkowanie od razu będzie przyjemniejsze, kiedy będziemy zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt. Co prawda technika jest najważniejsza ale no na zwykły patyk to też się łowić nie da. Zakup wędki warto aby był przemyślany, ponieważ nie są to tanie rzeczy (no chyba, że kupujecie na AliExpress chińskie jednorazówki). Przecież nikt nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto prawda? 

Method feeder na karpia wymaga odpowiedniego sprzętu i odpowiedniej metody wędkowania. Oglądajcie poradnik a wszystkiego się dowiecie. A w drugiej części będzie szeroko o kołowrotku, który najlepiej się sprawdzi przy method feeder. Zobacz zatem jaką wędkę kupić a potem sprawdź jaki kołowrotek do niej będzie idealny. 

Oczywiście zapraszamy też do innych naszych produkcji, bo jest co oglądać i czego się uczyć przy metodach wędkowania.

A jeśli lubicie naszą zajawkę związaną z metodami wędkowania i z tym całym sprzętem wędkarskim to nie bądźcie obojętni! Nasze produkcje tworzymy całkiem amatorsko i to bez żadnego wsparcia z zewnątrz. Dlatego jeśli chcecie pomóc to udostępniajcie dalej. No i oczywiście jeśli się podoba to łapka i sub na kanale KARPIOWYMSZLAKIEM.  

Nasz wędkarski Facebook: https://www.facebook.com/karpiowymszlakiem/

Instagram: https://www.instagram.com/karpiowym

Facebookowa drapieżna odnoga :) https://www.facebook.com/drapieznymszlakiem/

Do poradnika Jaką wybrać wędkę do method feeder przypisano następujące tagi:

wędkarstwo method feeder jaką wędkę kupić method feeder na karpia metody wędkowania zakup wędki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaką wybrać wędkę do method feeder skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...