Jak zrobić wypasioną trajkę do driftu #1

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5322 0

Zobacz poprzedni gruby projekt:
https://www.youtube.com/watch?v=9Oc0Coukdxs&index=3&list=PLRXFhveeu-dGyNZVOQ2-A8IMuiWb7aqbW

Ekipa 5 sposobów na zdecydowała się na grubsze majsterkowanie. Tym razem będzie to trajka diy napędzana silnikiem. Tego typu gruby projekt jest czasochłonny, ale dla wielu osób będzie okazją do poprawienia swoich umiejętności.
Pomimo tego, że ten trójkołowiec jest amatorski, jeśli chodzi o dziedzinę jaką jest technika to ekipa zabrała się za pracę profesjonalnie. Istotne stało się nie tylko to, aby gruby projekt w ogóle działał, ale także o to, aby był bezpieczny. To oznaczało, że trzeba będzie wyruszyć na poszukiwanie odpowiednich materiałów. Sercem niemal każdego urządzenia mechanicznego jest silnik. Również w tym przypadku to właśnie od szukania odpowiedniego silnika rozpoczęto przygodę. Pod uwagę wzięto zarówno poszukiwanie gotowych urządzeń z odpowiednimi silnikami, jak i inne miejsca, gdzie można znaleźć tego typu części. W końcu zdecydowano się na gotowy zestaw do takiego projektu jak trajka diy. Takie rozwiązanie jest lepsze zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów, ponieważ wtedy ma się pewność, że zawarty w zestawie silnik ma wystarczającą moc, aby rzeczywiście poruszyć całe urządzenie.
Silnik to jeszcze nie wszystko. Istotne było także znalezienie czegoś, z czego dałoby się stworzyć ramę. Najlepsze do tego celu mogły okazać się rzeczy, które bywają wyrzucane na złomowisko. I rzeczywiście tak było. Stary rower w dość dobrym stanie będzie świetnie nadawał się do wykonania ramy. Wyprawę można więc było uznać za zakończoną sukcesem. Znalezienie tych rzeczy to oczywiście nie wszystko. Konieczne jest przeprowadzenie kolejnych etapów, by gruby projekt mógł być w pełni uruchomiony.

Do poradnika Jak zrobić wypasioną trajkę do driftu #1 przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie trójkołowiec 5 sposobów na gruby projekt trajka diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wypasioną trajkę do driftu #1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...