Jak zrobić zapalnik elektryczny i pułapkę ASG

Poradnik dodany przez: zopporo356
30660 5

dla wszystkich fanów dobrej zabawy w ASG mam dla was praktycznie stuprocentowy zapalnik elektryczny. Będzie on świetnie się sprawdzał przy budowie różnego rodzaju min i granatów ASG. Do wykonania całego zestawu będziecie potrzebować miny POMZ-2, którą znajdziesz na Allegro (nazwa użytkownika Royal_denta_lab). Petarda FP3 - w zestawie już jest, zapalnik elektryczny - w zestawie też jest. Do tego żyłka bezbarwna, kabel, spinacz, 2 komplety nakrętek i śrubek, bateria 9v

Cały poradnik związany z tym zapalnikiem elektrycznym i ogólnie budową min ASG i granatów ASG ma charakter poglądowy i z tego powodu najpierw sam obiektywnie oceń, czy masz odpowiednie doświadczenie  i uprawnienia do tworzenia tego typu modyfikacji!

Takie pułapki ASG są skuteczne ale tylko wtedy kiedy wiemy jak je przygotować. No niestety nie wszystkie poradniki są dla wszystkich i ten jest takim bardziej złożonym zestawem. Zapalnik elektryczny, schemat i inne potrzebne rzeczy w filmie i kto da radę niech działa i niech buduje.

Do poradnika Jak zrobić zapalnik elektryczny i pułapkę ASG przypisano następujące tagi:

technika zapalnik elektryczny pułapka asg mina asg granat asg zapalnik elektryczny schemat

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zapalnik elektryczny i pułapkę ASG skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...