Jakie rzeczy wyrzucić czyli czego nie potrzebujesz mając smartfona

Znalazł: NieMaMnie
Źródło filmu: YouTube
11945 0

Każdy z nas ma coś z chomika i kolekcjonujemy i trzymamy w domu rzeczy z których już nie korzystamy i z których nie będziemy korzystać. Myślisz, że jesteś inny? Mylisz się. Na pewno masz gdzieś na półkach lub w szafkach różne niepotrzebne rzeczy. No ale przy sprzątaniu, kiedy to marudzimy, że mamy mało miejsca w domu, mieszkaniu lub pokoju pojawia się jedno magiczne pytanie: Co wyrzucić? Czego już nie potrzebujemy? Czy to mi się jeszcze przyda? Nie ma jednej i uniwersalnej listy wszystkich niepotrzebnych rzeczy ale przynajmniej każdy kto ma smartfona będzie mógł wywalić rzeczy które są podane w tym filmie. Nawet kiedy działają i są sprawne to i tak już ich raczej nie użyjesz. To takie po prostu niepotrzebne rzeczy które tylko leżą i się kurzą gdzieś w zakamarkach półek, szaf i szuflad. 

Oczyść swój pokój i oczyść też siebie. Wyrzuć i pozbądź się wszystkiego co jest niepotrzebne. Nie trzymaj starych i nieużywanych rzeczy. Powiększ swoją przestrzeń na nowe graty które ... potem pewnie też będzie trzeba wywalić :) Tak to już jest i nic nie trwa wiecznie :)

Do poradnika Jakie rzeczy wyrzucić czyli czego nie potrzebujesz mając smartfona przypisano następujące tagi:

porady sprzątanie w domu sprzątanie w pokoju wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy co wyrzucić niepotrzebne rzeczy jakie rzeczy wyrzucić co jest niepotrzebne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jakie rzeczy wyrzucić czyli czego nie potrzebujesz mając smartfona skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...