PIĘCIOBÓJ: TOR PRZESZKÓD #2

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4884 0

Weź udział w konkursie STR8! Wejdź na stronę: http://5sposobowna.tv/redirect/piecioboj/ep2/description

Dodaj swój własny challenge i wygraj atrakcyjne nagrody.

#BeTheHeroYouAre

Subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg?sub_confirmation=1

Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

Siemanko, kojarzycie Spartan Race? Nieludzki wysiłek, sprawdzanie wytrzymałości organizmu, przeszkody i … prawdziwe niebezpieczeństwo dostarczające ogromną dozę adrenaliny. Zabawy na dworze są ciekawą alternatywą dla crossfitowych boxów, czy też większych siłowni. Po pierwsze dostarczają dużo większej ilości wszelakich bodźców, co powoduje, że w naszym organizmie pojawia się jeszcze większa ilość endorfin, więc mimo wzmożonego wysiłku jesteśmy szczęśliwsi. 

Dlatego dzisiaj postanowiliśmy pokazać Wam nasz kolejny PIĘCIOBÓJ, w którym zmierzymy się z własnymi słabościami i lękami. Zrobimy tor przeszkód z prawdziwego zdarzenia, chodzenie po linie, zabawa ze znajomymi, to tylko nieliczne rzeczy jakie dzisiaj zobaczycie. Ponadto technika pozwoli nam na dokładne odtworzenie przebiegu wypadku jaki miał miejsce na torze. Na szczęście nikomu nic się nie stało, mimo iż groźnie to wyglądało. Skończyło się na kilku otarciach u Abiego i strachu w naszych oczach. Cała zabawa dla niego mogła zakończyć się tragicznie na szczęście sztuka spadania na cztery łapy nie jest nam obca.

Jeśli spodobały się Wam filmy i chcielibyście zobaczyć więcej tego typu produkcji, to kliknijcie łapkę w górę i dajcie suba :). Będzie to dla nas znak, sygnał, czy też przesłanie, że to co robimy jest dobre :).

A teraz zobaczcie jak nam poszło!

Do poradnika PIĘCIOBÓJ: TOR PRZESZKÓD #2 przypisano następujące tagi:

technika zabawy na dworze pięciobój tor przeszkód chodzenie po linie zabawa ze znajomymi

Skomentuj poradnik

Poradnik PIĘCIOBÓJ: TOR PRZESZKÓD #2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...