Jak przygotować się w ostatniej chwili na imprezę sylwestrową

Jak przygotować się w ostatniej chwili na imprezę sylwestrową

Było wiele planów na sylwestra, jednak ty zdecydowałaś zostać w domu przed telewizorem. Zrezygnowana oglądasz sylwestrowe programy i nagle dzwoni telefon! Wypadła niespodziewana impreza i masz naprawdę mało czasu na przygotowania. Co robić?!

Krok 1

Weź szybki prysznic. Dokładnie umyj włosy i zrób peeling całego ciała (jeżeli będziesz miała sukienkę, odsłaniającą ciało). Używaj na przemian strumienia ciepłej i zimnej wody. Dzięki temu ujędrnisz skórę.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak uczesać włosy na sylwestra

Ciekawostka

Jeżeli twoja sukienka jest tylko trochę pognieciona, powieś ją w łazience zanim wejdziesz pod prysznic. Gorąca para pięknie wygładzi wszelkie niedoskonałości, a ty zaoszczędzisz czas. 

Krok 2

Po wyjściu z kąpieli, dokładnie wytrzyj się i posmaruj całe ciało balsamem, zawierającym złote drobinki. 

Krok 3

Na twarz nałóż krem, podkład, a następnie wymodeluj ją za pomocą bronzera. 

Krok 4

W międzyczasie zapewne wyschły już trochę włosy, więc wmasuj piankę do włosów we wszystkie kosmki. Równocześnie przechyl głowę na dół i susz włosy za pomocą suszarki. Szybko osiągniesz efekt wymodelowanych włosów, podniesionych od samej nasady. 

Krok 5

Dokończ makijaż. Nie ma czasu na zastanawianie się, jaki cień byłby najbardziej odpowiedni. Wybierz więc uniwersalną czerń i wykonaj makijaż smokey eyes. Dokładnie wytuszuj rzęsy, a na usta nałóż błyszczyk.

Krok 6

Jeżeli nie wiesz, co na siebie włożyć, wybierz małą czarną. Jest uniwersalna, zawsze piękna i pasuje do każdej okazji. Aby nie było zbyt skromnie, załóż długie kolczyki i strojną bransoletkę, chwyć do ręki kopertówkę, ubierz szpilki i w drogę. Nie zapomnij spryskać ciała perfumami! 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować się w ostatniej chwili na imprezę sylwestrową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!